2 Analistten Ripple Açıklaması, Artış Devam Edecek Mi?

XRP-Analist-Artış

Avukatlardan oluşan savunma ekibinin SEC’in Hinman’a yanıt vermesinden sonra Ripple (XRP) fiyatı, Bitcoin’in son üşüşten sonra kendine gelmeye başladı. XRP düşüş beklentilerine rağmen son bir hafta içinde kendini toparlayarak eski seviyelerine geri döndü.

Ripple davadaki olumlu gelişmeler sayesinde toplanmaya başladı

Analistler, XRP için toparlanması konusunda iyimser ve bir yükseliş bekliyor. XRP fiyat artışı son haftalardaki kayıplarını geri toplamasına yardımcı oldu. XRP’deki temel teknik göstergeler düşüş olacağı yönünde hareketler gösteriyor. SEC ve Ripple davasında bir gelişmeler yatırımcılar için yükseliş beklentisi uyandırdı.

XRP fiyatı, kripto pazarındaki büyük kaybın ardından geçen hafta %27 düştü. Terra’nın Satville Coin UST‘sinin çöküşünden sonra Altcoin ve Memecoin önemli kayıplar yaşadı.  Ripple aleyhindeki SEC davasında, davalının avukatı, eski bir şirket finans direktörü William Hinman’dan gelen özel bir e-postaya yanıt verdi. Organizatörler, Hinman’ın e-postasının gizli tutulmasını istedi. Bu e-postalar avukat/müvekkil gizliliği kapsamındaydı.

Analistler, XRP’nin fiyat artışlarını genişletmesini ve yükseliş direnci seviyelerini 0,59 dolar ve 0,60 dolar seviyelerinde test etmesini bekliyor. Ayrıca XRP fiyatı pivotu kıramazsa 0,34 dolara düşme riskinin olduğunu belirtiyor. Ayı Altcoin’e hakim olursa XRP 0,34 doların altında olacak ve 0,27 dolara düşebilir. Kriptografik analist ve yatırımcı Bontesa, altcoin’in düşüş eğiliminde olduğuna ve Mason’ın tam tersi olduğuna inanıyor. XRP’nin 0.23 dolar seviyesine  doğru düşüş eğiliminde olduğunu iddia ediyor.

Ripple hakkındaki gelişmlerden haberdar olmak için Kripto Haberleri sayfamızı takipte kalın.

Metaversenfthaber.com Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir. Metaverse Haberlerimizi web sitemizden, Facebook, Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir