35 Uzman: Bitcoin Aralık’ta Bu Seviyelerde Olacak

Kripto uzmanları Bitcoin fiyatının bu yıl sonuna kadar zirveye çıkacağını düşünüyor

Bir karşılaştırma platformu olan Finder’ın 35 Fintech uzmanı, yıl sonuna kadar Bitcoin (BTC) için 81 bin ila 65 bin dolar arasında olması bekliyor.

Yakın tarihli bir Finder araştırmasında, 35 Fintech uzmanı BTCnin 2022 yılı sonunda 81 bin dolara yükseleceğini ardından 65bin dolara geri düşeceğini söylüyor. 2022 yılını 65 bin dolar civarında kapatacağını öngörüyorlar. Uzmanların 3 ay önceki görüşü yıl sonunda BTC’nin 76 bin dolar olacağı yönündeydi. Yeni gelişmeler ve koşullar nedeniyle tahminleri değişti. Ayrıca 2025 yılına kadar BTC’nin artışına olan tahminleri 192bin dolar iken bu rakamı da 179 olarak güncellediler.

Panelin 2030 yılı için BTC fiyat tahmini 420bin dolar olarak düşünüyorlar.  Fiyat tahminlerindeki düşüşlere rağmen analistler ve yatırımcılar uzun vadede BTC’ye güvenmeyi sürdürüyorlar

Gücel Kripto haberleri için takipte kalın.

Metaversenfthaber.com Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir. Metaverse Haberlerimizi web sitemizden, Facebook, Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir