678 Milyon Ripple Transfer Edildi

Ripple-XRP-Kripto

Büyük hacimli kripto işlemlerini izleyen platform olan Whale Alert tarafından paylaşılan verilere göre, geçtiğimiz bir günde kripto borsaları ve anonim dijital cüzdanlar tarafından 678,5 milyon Ripple (XRP) aktarıldığı görünmekte.

Tek bir transferde 256,2 milyon XRP el değiştirdi.

678,5 milyon XRP taşındı

Ripple ile bağlantılı olan kripto para birimindeki 360,74 milyon dolara eşdeğer coin, Whale Alert’in merkezi kripto borsalarına ait olarak gösterdiği birkaç adres tarafından el değiştirildi. Ancak bazı transferlerin adreslerinin bilinmediği söylendi.

XRP tokenlerinin transferinin gerçekleştiği borsalar arasında Binance, FTX. Bittrex, Bitstamp ve BitGo var.

Bu borsalar 422,5 milyon XRP tokenini transfer etti. Bununla birlikte tek seferde transfer edilen en büyük hacme sahip XRP miktarı 256,234,246 XRP olarak gözüktüğü söylendi. Bu alışveriş anonim olarak işaretlenmiş iki cüzden arasında gerçekleşti

ripple (XRP) fiyatı

Altıncı en büyük dijital kripto para birimi olan XRP, son 24 saat içinde %1.67 değer kazanarak 0,519 dolardan işlem görüyor.

Genel olarak XRP, geçtiğimiz ayda Bitcoin’in sert düşüşlerinden etkilenerek 0,797 dolar civarında şu anki mevcut fiyat birimine düştü.

Gücel Bitcoin ve Altcoin haberleri için Metaversenft Haber sayfamızı takip edin.

Metaversenfthaber.com Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir. Metaverse Haberlerimizi web sitemizden, Facebook, Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir