AYI PİYASASI BİTİŞİ DOGECOIN İLE İLGİLİ!

AYI PİYASASI BİTİŞİ DOGECOIN İLE İLGİLİ

Tanınmış finansal piyasa uzmanı ve portföy yöneticisi Michael Gayed, kendi görüşüne göre değersiz bir varlık örneği olan Dogecoin’in 7 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip olduğu sürece, finansal piyasaların çöküşünün sona ermekten çok uzak olduğunu söyledi.

DOGECOIN'İN PİYASA DEĞERİYLE ALAKALI !

Uzmanın aynı gün yaptığı açıklamalara bakılırsa, borsadaki ve dolayısıyla yakından ilişkili kripto piyasasındaki düşüş eğiliminin emlak piyasasının çöküşüyle ​​sona ereceğine dair bir görüş anlaşılabilir. Bununla birlikte, mevcut evlerin satışlarının tarihsel olarak düşmesiyle aynı anda düşen mevcut evlerin satın alınabilirliği ile ABD konutlarının durumu son derece belirsiz.

Dolayısıyla Gayed’in görüşüne göre piyasalardaki düşüş bitmekten çok uzak. Bu, dünkü Fed faiz toplantısında dolaylı olarak teyit edildi. Faizi %0,75 artırma yönünde beklenen karara rağmen, kripto piyasası keskin bir düşüşle tepki verdi. Ancak asıl odak noktası, Fed başkanının, düzenleyicinin inatçı enflasyonu frenlemeye yönelik tedbirler konusundaki sert ve son derece şahin görüşünü yansıtan, nötr seviyenin üzerinde, kısıtlayıcı bir seviyeye faiz artırımını açıkladığı konuşmasıydı. Ekonominin resesyona yakın durumunda Dogecoin’in 7 milyar dolar değerinde olduğu sürece, pozitiflik veya boğa piyasasına geri dönüş gerçekleşmeyebilir.

dogecoin-piyasa-ayi-sezonu-bitisi.png
Metaversenfthaber.com Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir. Metaverse Haberlerimizi web sitemizden, Facebook, Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir