BINANCE CEO’SU KONUŞTU: BUILD!

Binance-CEO-Build

İşlem hacmi bakımından dünyanın lider kripto para borsası konumunda bulunan Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, bugün Twitter üzerinden paylaştığı bir tweet ile kripto para piyasasındaki yükseliş görünümü hakkında yorumlarına dile getirdi.

FARKLI BİR TERİMDEN BAHSETTİ: BUILD!

Binance’in CEO’su, bugün Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşım ile kripto para piyasasındaki yükseliş görünümü hakkında yorumlarda bulundu.

Zhao konuyla ilgili yaptığı açıklamalarında, “Temeller değişmedi. Fayda büyüyor. Bağış toplama, yatırım, transfer, mikro ödeme, havale, DeFi, NFT, metaverse… Birkaç yanlış yönetilen/başarısız proje, birkaç satıcı var. Hala net daha fazla kullanıcı/kurum geliyor. “BUIDL” sözlerini kullandı.

BINANCE-CEO-TWEET-BUILD

HODL, kripto para ekosisteminde kullanılan ve yatırımları satmadan elde tutmak anlamına gelen “hold” kelimesinin harflerinin yerinin değişmesinden gelirken; BUIDL de inşa etmek anlamında kullanılan “BUILD” kelimesinin harflerinin değişmesinden geliyor.

CZ, 2000 dot com balonunun patlamasından sonra internette yaşanan gelişmelere de değiniyor ve krizden kurtulan şirketlerin daha büyük ve daha güçlü organizasyonlara dönüştüğünü ifade ediyor.

Metaversenfthaber.com Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir. Metaverse Haberlerimizi web sitemizden, Facebook, Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir