BITCOIN 23.000 DOLAR’A GERİLEDİ : DÜŞÜŞ DERİNLEŞEBİLİR!

Bitcoin-23000-Dolar-Düşüş-Gerileme

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), kaydettiği son değer kayıpları ile birlikte yeniden 23.000 dolar seviyelerinin altına geriledi.

23000 seviyesinin altında kalım tehklikeli !

Lider kripto para birimi Bitcoin, dün öğlen saatlerinden bu yana kaydettiği değer kayıpları ile birlikte 22.945 dolar seviyelerine geriledi. Piyasadaki çoğu kripto para birimi yönünü yeniden aşağı çevirdi ve güne düşüş ile başladı. Ethereum (ETH), kaydettiği son değer kayıplarının ardından 1.680 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı. Kripto para piyasasının toplam değeri, 1,12 trilyon dolara geriledi. Öte yandan Coinglass verilerine göre ise kripto para piyasasında, son 24 saatlik zaman dilimi içerisinde yaklaşık 250 milyon dolar değerinde short ve long pozisyon tasfiye oldu.

ALTCOIN'LER İÇİN GÜNCEL DURUM

Kaydettikleri son fiyat hareketleri ile birlikte Binance Coin (BNB) 317 dolar, XRP 0,36 dolar, Cardano (ADA) 0,51 dolar, Solana (SOL) 39,6 dolar ve Polkadot (DOT) 8,6 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı. Piyasadaki çoğu kripto para birimi, güne düşüş ile başladı ve değer kayıplarına hız kazandırdı. CoinMarketCap verilerine göre piyasa değeri en yüksek ilk 100 kripto para birimi arasında, son 24 saatlik zaman dilimi içerisinde en yüksek oranlı değer kaybı kaydeden kripto varlıklar ise Celsius (CEL), Helium (HNT), Kusama (KSM), Dash (DASH) ve Oasis Network (ROSE) oldu.

Metaversenfthaber.com Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir. Metaverse Haberlerimizi web sitemizden, Facebook, Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir