BJK – FB Derbisinde Bitcoin

BJK-FB-Kripto

Beşiktaş - Fenerbahçe derbisinde Bitcoin detayı dikkat çekti

Vodafone Park Arena’ da oynanan Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi 1-1 beraberlikle sonuçlandı. Oynanan maçtan daha çok maça başlayacak olan takımın belirlenmesi için atılan yazı-tura madeni parasının, lider kripto para birimi olan Bitcoin baskılı bir madeni para olması gündeme geldi.

Spor dünyasında da adını sık sık duyurmayı başaran Bitcoin ve kripto paralar bu kez bir ilke imza attı. Her geçen gün futbol takımlarına ve diğer spor faaliyet organizasyonlarına sponsor olan birçok coin var. Bunun yanında kulüplerle de de önemli işlere imza atıyorlar.  

Vodafone Park’ta Güney Tribünü, “Bitci Tribünü” olarak bilinirken Beşiktaş’ın forma göğüs sponsoru kiripto para ticareti platformu olan Rain oldu. Ayrıca geçtiğimiz aylarda Fenerbahçe’nin Paribu ile ortak olup, FB Token isimli bir token çıkartmışlardı.

Bitcoin ve Kripto para haberleri için Kripto Haber sayfamızı takip edin.

Metaversenfthaber.com Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir. Metaverse Haberlerimizi web sitemizden, Facebook, Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir