BU 2 METAVERSE COIN’İ İÇİN BINANCE LİSTELEMESİ ÇOK YAKIN!

Metaverse-Coin-Binance-Borsa

Kripto para sektörünün trendinin halen metaverse ürünleri olduğu bilinmekte. Geçtiğimiz günlerde ufacık bir kıvılcım ile sert bir şekilde değer kazanan bu altcoinler, gelecek için güzel sinyaller verdiği görülüyor. Dünyanın en büyük kripto para borsalarından bir tanesi olan Binance‘in destek verdiği altcoinlerin, çok sert bir şekilde yükseliş yaşadığı bilinmekte. Çok büyük bir işlem hacmine sahip olan devasa borsa, ilerleyen günlerde 2 adet metaverse altcoin‘ine borsasında yer verebilir.

Hangi Metaverse Ürünleri, Binance Borsasında Listelenebilir?

Binance‘in blok zinciri olan Binance Smart Chain ağının resmi Twitter hesabı, geçtiğimiz dakikalarda yeni bir tweet paylaştı.

BTC-HABER-TWEET-BINANCE-METAVERSE

Bu tweet’in de BNB blok zincirinde en çok işlem yapılan altcoinleri sıralayan ünlü borsa, 2 tane altcoin yatırımcısını heyecanlandırmış durumda.

An itibariyle BNB blok zincirinde en çok işlem yapılan ilk 5 altcoin arasında, Binance borsasında listelenmemiş olan sadece 2 adet metaverse coini bulunuyor.Bu ürünlerin Radio Raca ve CEEK VR olduğu dikkat çekerken, Binance‘in bu projeler için çalışmalara başladığı tahmin edilmekte.

Her ne kadar bu veriler kesin bir sonuç vermiyor olsa da, ilerleyen süreçte RACA‘nın ve CEEK‘in Binance borsasında listelenmesi çok olası gibi gözükmekte.Çok daha önce Binance borsasını girmeyi hak eden bu 2 altcoin, Bitcoin‘in yükselişe başlamasıyla birlikte yatırımcılarının güzel bir boğa sezonu yaşamasını sağlayabilir.

Metaversenfthaber.com Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir. Metaverse Haberlerimizi web sitemizden, Facebook, Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir