“5 Altcoini Alın, Zengin Olun”

Altcoin-Milyarder

Milyarder Yönetici: “Bitcoin Yerine Bu 5 Altcoini Alın, Zengin Olun”!

IDX Digital Assets’in baş yatırım sorumlusu Ben McMillan bugün kripto para piyasaları üzerine konuşma yaptı. Aynı ünlü yöneticimiz geçtiğimiz dönemlerde de kripto piyasası hakkında konuşma yapmış ve piyasaların çok fazla yükseleceğini söylemişti.

Her ne kadar ünlü milyarder günümüzde tahminlerinde yanılmış olsa da, Bitcoin 30.000 dolarlık kritik desteğini kaybetmemesi durumunda yeniden yukarı yönlü artışlar başlayabilir.

Bitcoin ve Ethereum yatırımları dışında meydana gelen düşüşlerle birlikte altcoinlere yönelen Ben McMillan, bir altcoin boğasının yaşanacağına inanıyor. ABD borsası bugün itibariyle yukarı yönlü bir trend yakalamayı başardı. Piyasalar tam anlamıyla eski gücüne kavuşamasa da yarın açıklanması beklenen enflasyon verileri büyük önem taşıyor.

“Bu 5 Altcoin sizi zengin yapacak”!

Enflasyon Verilerinin açıklanmasından hemen sonra kripto piyasası ciddi bir yükselişe başlayabilir. Yükselişler durumunda ise bu 5 altcoin için büyük artışların olacağını söylüyor:

Avalanche (AVAX)

Chainlink (LINK)

Terra (LUNA)

Cardano (ADA)

Solana (SOL)

ABD doları endeksli para birimi olan UST toparlanmaya başlamış olsa da, UST’deki bu yükseliş LUNA’nın fiyatlarına yansımadı.

Ethereum katili olarak bilinen bu 5 altcoin için ümitli olan McMillan, LUNA’nın düşüşlerinden sonra açıklama yapmaması gözlerden kaçmadı. Kripto piyasasında “ponzi” olarak adlandırılmaya başlayan popüler kripto para birimi LUNA, tarihinin en büyük düşüşünü yaşadı.

—Bu yazıda herhangi bir yatırım tavsiyesi bulunmamaktadır.—

Güncel altcoin haberleri için Kripto Haber sayfamızı takip edin.

Metaversenfthaber.com Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir. Metaverse Haberlerimizi web sitemizden, Facebook, Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir