Bu NFT’yi alan gerçeğini de almış olacak

400m_dolar_nft_mega_yat

Metaverse yat şirketi Cyber Yachts, dünyanın en pahalı NFT'sini duyurdu.

Metaverse yat şirketi olan Cyber Yachts, dünyanın en pahalı NFT’sini duyurdu. NFT’yi satın alan kişi gerçek hayatta da çok lüks bir mega yata sahip olmuş olacak.

En-pahali-NFT_mega_yat

Dünyanın en büyük metaverse yat şirketi Cyber Yachts, tasarladığı mega yatı dünyanın en pahalı NFT’si olarak satışa sunacağını duyurdu. NFT’nin değerini 400 milyon Dolar olarak belirledi. NFT’ye ek olarak, dünyanın lüks yat – gemi tasarımcısı olan Lukasz Opaliski tarafından bu mega yat hayata geçirilecek.

 Aynı zamanda bu NFT’yi satın alan kişi, gerçek dünyada da aynı tasarımda ve 120 metre uzunluğunda inşa edilmiş mega yatı da satın almış olacak. NFT’yi almak isteyenler çeşitli kripto paralar kullanarak da ödeme yapabilecekler.

Metaversenfthaber.com Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir. Metaverse Haberlerimizi web sitemizden, Facebook, Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir