Coca-Cola Metaverse Aromalı Kola Yapıyor

coca-cola-byte-metaverse

Coca-cola metaverse alanında bende varım dedi.

Coca-Cola yeni içeceği Zero Sugar Byte’ı ilk olarak Metaverse‘de tanıttı. Ardından Fortnite ekosisteminde yerini alan bu sanal içecek, fiziksel olarak Mayıs ayında tüketicilerle buluşması bekleniyor.

Fortnite Critive'de Pixel Point isimli özel bir ada oluşturuyor

Coca-Cola yeni içeceğini oyuna yerleştirmek için oyun kuruluşu PWR ile iş birliği yaparak, Fortnite Critive’de Pixel Point isimli özel bir ada oluşturuyor. Ada tamamen Coca-Cola için oluşturuldu ve çok sayıda meraklı oyuncunun ilgisini çekiyor. Pixel Point’i ziyaret edenler, Coca-Cola temalı oyunlar oynayabiliyor ve oyunların yanı sıra koleksiyonlar elde ederek, gizli hazineleri keşfediyor.

Yapılan açıklamaya göre üretim süreci Epic Games ve Fortnite’ın sponsorluğunda gerçekleşiyor. Yeni içecek fiziksel olarak 2 Mayıs’tan itibaren ABD’deki raflarda yerini alacak ancak Türkiye’ye ne zaman geleceği henüz bilinmiyor.

Coca-Cola her reklamıyla ses getirmeyi başarırken beklenmedik alanlarda kendini gösteriyor. Yeni reklamında bir NFT şirketiyle anlaşıp kendi NFT’lerini oluşturmaları çok olası bir tahmin olarak gözüküyor.

Metaverse ve NFT haberleri için metaversenft haber sayfamızı takip edin.

Metaversenfthaber.com Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir. Metaverse Haberlerimizi web sitemizden, Facebook, Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir