CryptoQuant CEO’su BITCOIN BEKLENTİSİNİ AÇIKLADI!

CryptoQuant-CEO-Ki-Young-Ju-Bitcoin

Zincir üstü veri platformu CryptoQuant’ın CEO’su Ki Young Ju, Twitter hesabından yine tartışılacak bir yorum yaptı ve kripto paralarda büyük bir  “kısa pozisyon tasfiye hareketi” beklediğini belirtti. Young Ju, “Artık dibe yaklaşmışız gibi görünüyor” dedi.

2020’DE AYNISINI YAŞADIK

Twitter hesabını aktif olarak kullanan ve takipçileriyle kripto paraların gidişatı hakkında birçok fikrini düzenli şekilde paylaşan Ki Young Ju, önümüzdeki dönemde bir kısa pozisyon tasfiye (short squeeze) hareketi beklediğini belirtti. 2020 yılının sonlarında boğa hareketi başlamadan önce, birçok yatırımcının Bitcoin’de kısa pozisyon açtığını belirten Young Ju şunları söyledi:

“Açık konuşmak gerekirse, parabolik bir boğa koşusu başlayacağını söylemedim. Sadece, dibe yaklaşmışız gibi gözüküyor. Şu anda sadece ‘short squeeze’ hareketinin başlamasını beklemeliyiz. Bir sonraki parabolik boğa koşusu aylar ya da yıllar sonra olabilir. Bunu hiçbir zaman bilemeyiz”

Tweet’i birçok etkileşim alan Young Ju, “short squeeze” hareketinin ne zaman başlayabileceği konusunda bir tahminde ise bulunmadı.

Metaversenfthaber.com Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir. Metaverse Haberlerimizi web sitemizden, Facebook, Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir