DEV KRİPTO PARA BORSASI 2 ALTCOIN İÇİN DUYURU YAPTI !

DEV KRİPTO PARA BORSASI

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından bir tanesi olan Binance, bugün itibariyle kritik bir duyuru paylaştığı görülüyor. Son dönemlerde ABD dolarına endeksli stablecoin‘i Binance USD (BUSD) hakkında yeni çalışmalar yapan popüler borsa, kritik bir adım daha attı.

AVAX VE MATIC HAKKINDA DUYURU YAYINLADI !

BUSD kullanımını artırmak isteyen Binance, geçtiğimiz dönemlerde USDC, USDP ve TUSD’u delist edeceğini söylemişti.

Bu 3 stablecoin’i olan yatırımcılara 29 Eylül günü Türkiye saati ile 06:00’da 1’e 1 oranında BUSD verecek olan Binance, altcoin‘lerin BUSD paritelerini de artırmaya devam ediyor.

Binance USD (BUSD) her ne kadar çok önemli bir stablecoin olsa da, bu stablecoin paritelerinin sadece Binance borsasında yer alması onun zirvede olmasını engelliyor.

Binance ise bugün sabah saatlerinde BUSD kullanımını artırmak için 2 altcoin ile entegrasyonu tamamladığını duyurdu.

Geçtiğimiz dönemlerde BUSD aktarımı yapmak isteyen yatırımcılar sadece Ethereum ve BNB ağını kullanabiliyordu. Bu ağları yetersiz bulan popüler borsa, Avalanche ve Polygon ile anlaşma yaptı.

BUSD transferlerini artık hem Avalanche (AVAX) hem de Polygon (MATIC) ağı üzerinden gerçekleştirebilecek olan yatırımcılar, ilerleyen süreçte Binance’in stablecoin’ine daha çok rağbet gösterebilirler.

CoinMarketCap verilerine göre, 20 milyar dolarlık piyasa değeri ile 6. sırada bulunan Binance USD (BUSD), ilerleyen süreçte daha üst seviyelere ulaşmayı başarabilecek mi? merak konusu..

Metaversenfthaber.com Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir. Metaverse Haberlerimizi web sitemizden, Facebook, Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir