Esporte Clube Bahia Socios.com’a Katıldı!

Esporte-Clube-Bahia-Socios-Fan-Token

Esporte Clube Bahia, dünya öncüsü blockchain destekli taraftar etkileşimi ve ödüllendirme uygulaması Socios’da bir Fan Token piyasaya süreceklerini duyurdu. EC Bahia, Socios.com ile ortak olan sekizinci Brezilya futbol kulübü oldu ve taraftarlarına sporun en güçlü ve ilgili topluluğuna katılma fırsatı verdi.

Bahia olarak bilinen Esporte Clube Bahia, Bahia eyaletinin başkenti Salvador’da bulunan, büyük ve tutkulu taraftar kitlesi ile ünlü Brezilyalı profesyonel bir futbol kulübüdür.

Bahia, 1959’da Pele’nin yer aldığı Santos takımını yenerek Brezilya’nın ulusal şampiyonası olan Brasileirão’yu kazandı ve 1988’de bu başarısını tekrarladı. Bahia aynı zamanda Copa Libertadores’a katılan ilk Brezilya takımıdır.

EC Bahia, dünyanın en büyük 150’den fazla spor organizasyonunun yer aldığı Socios.com kadrosunda Brezilya kulüpleri Clube Atlético Mineiro, S.C Corinthians, Flamengo, São Paulo FC, CR Vasco da Gama, Palmerias ve SC International’in arasında katıldı.

Socios.com, Alessandro Del Piero ve Lionel Messi’nin yer aldığı ilk TV reklamını yakın gelecekte Brezilya’daki ana akım kanallarda yayınlayacak. Bahia Fan Token’ın (FTO®) lansmanına ilişkin ayrıntılar çok yakında açıklanacak.

Bahia Başkanı Guilherme Bellintani şunları söyledi:

Socios.com’un kulübün uluslararası gücünü kanıtlayan bir partner olacak olmasından çok mutluyuz. Taraftarlarımızın sosyal medyada söylediği gibi: ‘Bahia, Dünyadır’. Öncü bir ruh ve yenilik, kulübün ayırt edici özellikleridir.”

Chiliz ve Socios.com CEO’su Alexandre Dreyfus ise şunları söyledi:

“EC Bahia’yı sekizinci Brezilyalı partnerimiz olarak ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Brezilya’da futbol için olağanüstü bir tutku var ve kulüpler, taraftarlarının destekleri için tanınmak ve ödüllendirilmek için her fırsatı hak ettiğini biliyor.”

Bahia taraftarları için harika fırsatlar ve yeni deneyimler yaratmayı dört gözle bekliyoruz.”

Güncel haberler için Blockhain haber sayfamızı takip edin.

Metaversenfthaber.com Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir. Metaverse Haberlerimizi web sitemizden, Facebook, Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir