Bu Altcoin Ethereum Rakibi Olacak

Ethereum-Altcoin-Algorand

Ethereum ve Algorand hakkında YouTube videolarında konuşan popüler kripto para analisti, Algorand’ın (ALGO) tüm zamanlarının en yüksek seviyesine ulaşabileceğini iddia etti.

Odaklanma stratejisi başarılı olursa, Algorand (ALGO) yeni ATH’sine ulaşabilir

Coin Bureau, YouTube’daki popüler kripto para kanalı olan yeni bir videoda 2,04 milyon aboneye akıllı sözleşme platformu Algorand’ın şu anda pazardaki ALGO tekliflerinin katlanarak artması da dahil olmak üzere birkaç önemli zorlukla karşı karşıya olduğunu açıklıyor. Ancak analiste göre, ALGO’nun önemli bir özelliği  yeni bir fiyat noktası belirlemek olabilir. “İlk zorluk, Algorand’ın belirgin kullanıcı sayısı eksikliği. Son zamanlarda bahsettiğim akıllı sözleşme tabanlı altcoinlerin neredeyse tamamı, son birkaç ayda kullanıcı tabanlarının büyüdüğünü gördü, ancak bu büyüme Algorand’da farkedilmiyor. Bence bu olabilir. çünkü DApp’i [merkezi olmayan uygulama] ile etkileşime giren Algorand cüzdanı, metamask gibi diğer tarayıcı uzantılı cüzdanların bu ifadeyi kullandığı kadar tanıdık veya kullanıcı dostu değildir.

Analist, ”Ayrıca, bu etken ALGO’nun fiyatının sürekli olarak düşük performans göstermesine yardımcı olmuyor ve bu da ikinci zorlukla bağlantılı. Algorand’ın tokenomikleri hala o kadar müthiş değil. ALGO’nun fiyat hareketine hiç yardımcı olmadı. Arz, piyasayı etkilemeye devam ediyor.” açıklamasını yaptı.  Aslında, Algorand Vakfı’nın eski CEO’su Sean Lee, Ocak ayındaki bir sunumda, ALGO’nun arzının yalnızca 2021’de 1,4 milyardan 6,3 milyarın üzerine çıktığı gerçeğini açıklamıştı. 

Haberlerimizde herhangi bir yatırım tavsiyesi bulunmamaktadır. Ancak sizlere Metaversenfthaber olarak fikirler verebiliriz. Bizleri takipte kalın.

Metaversenfthaber.com Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir. Metaverse Haberlerimizi web sitemizden, Facebook, Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir