İsrail Bitcoin Ödül Kartını Tanıttı

İsrail-Bitcoin-Maxback-Kripto

İsrail ve dünya genelinde kripto bonus kartlarının sayısı artmaya devam ediyor ancak ülkemizde buna benzer bir uygulama henüz söz konusu değil. İsrail merkezli ödeme şirketi Max, ülkenin en büyük kripto  finansal hizmetleri sağlayıcısı olan Bits of Gold (BOG) ile ortaklaşa bir Bitcoin ödül kartı tanıttı.

Yeni Bitcoin Ödül Kartı MaxBack Crypto

İsrailli şirketlerin yeni Bitcoin (BTC) bonus kartına Maxback Crypto adı verilecek. Hareket, Max’in geçen ay Londra merkezli fintech firması Wise (eski adıyla TransferWise) ile İsraillileri küresel ödeme endüstrisine açma kararı olarak görülüyor.

Şirketler yaptığı açıklamada, yeni kartla kullanıcıların kartın harcama düzeyine göre bitcoin iadesi alabileceklerini söyledi. “Bir kullanıcı bir kart sipariş ettiğinde, Bits of Gold müşteri için özel bir hesap açacak. Kart ödül programında birikmiş geri ödeme tutarı, kullanıcının Bits of Gold hesabında otomatik olarak Bitcoin’e dönüştürülecek ve Bits of Gold hesabına aktarılacak.” denildi.

MaxBack Kripto Kartı başvurularının, kripto para düzenleyici gereksinimleri tamamlandıktan sonra açılması bekleniyor. Şirket, işlemlerin kısa süre içerisinde tamamlanacağını duyurdu. Max’in CEO’su Ron Fainaro, aşağıdaki ifadeyi kullanarak konuyla ilgili bir açıklama yaptı:

“İsrail’de kripto para geri ödeme programına sahip bir kredi kartı hizmetini başlatan ilk şirket olduğumuz için mutluluk duyuyoruz. Bu alandaki en eski İsrail merkezli şirket olan Bits of Gold ile iş birliği içinde kripto para ekosistemindeki finansal inovasyonda lider olduğumuz için sevinçliyiz.”

Bitcoin ve kripto paralar hakkında tüm gelişmeleri anlık olarak öğrenmek için Kripto Haber sayfamızı takipte kalın.

Metaversenfthaber.com Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir. Metaverse Haberlerimizi web sitemizden, Facebook, Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir