Japon Mobil Oyun Firması Akatsuki, WEB3 Fonu Başlattı

Akatsuki-Japon-Web3-Fon

Japon eğlence ve oyun şirketi Akatsuki, web3 projelerine yatırım yapmak için 20 milyon dolar topladı.

Çarşamba günü, Akatsuki web3 yatırım fonu hakkında bir basın açıklaması yayınladı. Şirket, web3 projelerine yatırım yapmak için 20 milyon dolar topladığını duyurdu. Emoote adlı fonun yeni GameFi, NFT ve metaverse projelerini destekleyeceğini söyledi.

Akatsuki, neden fon kurdu?

Akatsuki, başlangıç ​​kripto projelerine yaptığı yatırımlarla tanınıyor. The Block’a göre Akatsuki, kriptoya bitişik projelere yatırım yapıyor. Şirket, hızla ölçeklenen 20’den fazla erken aşama girişimi finanse etti.

Halka açık bir şirket olarak Akatsuki, yatırım odağını Asya’da %50 ve Amerika Birleşik Devletleri’nde %40 olarak belirlemiştir. Gerisi başka alanlara gidiyor. The Block’un bildirdiğine göre firma, fonun çabalarını Japon eğlence ve medya şirketleriyle iş birliği yapmaya odaklayacağını da sözlerine ekledi.

Metaversenfthaber.com Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir. Metaverse Haberlerimizi web sitemizden, Facebook, Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir