JUSTIN SUN’DAN ÖNEMLİ ETHEREUM AÇIKLAMASI!

Justin-Sun-Ethereum

Bir süredir Merge için gün sayan Ethereum TRON kurucusu Justin Sun’dan da destek alıyor. Merge’in Eylül ayında gerçekleşmesi bekleniyor.

19 Eylül tarihinde gerçekleşmesi beklenen bu adımın ardından Justin Sun, kripto paraların öncüsü Ethereum ağını destekleyeceğini söyledi.

ETHEREUM'U DESTEKLEMEYE DEVAM EDİYORUZ!

Geliştiricilere göre, iş kanıtı (PoW) sisteminden uzaklaşmak ağı çok daha ucuz, daha hızlı ve daha çevre dostu bir hale getirecek. Ayrıca bu durum Blockchain’e kaynak sağlamak için Ethereum ile ödüllendirilen madencilerin gelir akışının son bulacağı anlamına da geliyor.

Sun, Perşembe günü paylaştığı bir tweet’te konu ile ilgili bazı söylemlere yer verdi:

Şu anda 1 milyondan fazla ETH’ye sahibiz. Ethereum hard fork başarılı olursa, Ethereum ekosistemini inşa etmek için ETHW topluluğuna ve geliştiricilere bazı forklu ETHW bağışları yapacağız.

Justin Sun destekli kripto borsası Poloniex, şu anda EthereumPOW olarak adlandırılan Ethereum çatalını desteklediğini belirtti.

Sun’ın milyarlarca dolar yatırım yaptığı Tron tabanlı stabilcoin USDD, bir tweet’e göre EthereumPOW ekosistemindeki ilk stabilcoin olacak.

ethereum hardfork'u hakkında açıklamalarda bulundu !

Hard fork’un bir diğer önemli savunucusu ise, daha önce 2016 yılında Ethereum’u EthereumClassic olarak devam ettirmek için Ethereum’un forklanmasında rol oynadığı söylenen Çin merkezli madenci Chandler Guo. Guo, bu hafta başlarında paylaştığı bir tweet’te bu gerçeğe değinmekten çekinmedi, ve kendisini şu şekilde ifade etti:

Ethereumu bir kez çatalladım, tekrar çatallayacağım!

Metaversenfthaber.com Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir. Metaverse Haberlerimizi web sitemizden, Facebook, Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir