KRİPTO PARA PİYASA DEĞERİ YENİDEN 1 TRİLYON DOLAR!

Kripto-Para-Piyasa-1-Trilyon-Dolar

Kripto paralar, geçen hafta başlayan yükselişini bu haftaya da taşırken toplam kripto para piyasa değeri, 13 Haziran’dan sonra yeniden 1 trilyon doların seviyesine yükseldi. 

KRİPTO PARALAR YÜKSELİŞİNİ SÜRDÜRÜYOR!

Kripto para piyasaları genelinde olumlu bir hava hakim. Bunun yanında kripto korku ve hırs endeksi, dün 24 seviyesine kadar yükseldikten sonra bugün hafif bir düşüşle 20 seviyesine gerileyerek yükselişe rağmen piyasada aşırı korkunun devam ettiğini gösteriyor. En büyük 100 kripto paranın büyük çoğunluğu artıda devam ederken sadece 3 kripto parada düşük oranlı düzeltmeler söz konusu. Son 24 saatlik ortalama işlem hacmi ise alıcı ağırlıklı gelişerek 81 milyar dolarda devam ediyor.

bıtcoın ve ethereum için güncel durum

BITCOIN (BTC) , 22.000 dolar bandında

Bitcoin (BTC), son 24 saatte yüzde 2,5 oranında yükseldi ve ABD işlem saatleri öncesi 22.000 dolar sınırında bulunuyordu. Gün içi işlemlerde 22.500 dolara kadar yükselen en büyük kripto para, haftalık bazda değer artışını yüzde 8’e taşıdı. 

Piyasa değeri 422 milyar dolara kadar yükselen Bitcoin (BTC), öğleden sonraki işlemlerde Temmuz ayının ilk haftasında görülen zirve seviyesinden bir miktar satış görmüş durumda. Kritik direnç seviyesinde tepkiyle karşılaşan BTC için ABD seansındaki işlemler, belirleyici olacak gibi duruyor.

Ethereum (ETH), bir ay sonra yeniden 1.500 doları test etti

Ethereum (ETH), son günlerde Bitcoin’den daha iyi performansa sahip. En büyük ikinci kripto para, an itibarıyla yüzde 8’e yakın değer artışına sahipken haftalık değer artışı, yüzde 30’a yaklaştı. Bugün 1.509 dolarda zirve gören kripto para, akşam saatlerine doğru bir miktar gerileyerek 1.450 dolarda işlem görüyordu.

Metaversenfthaber.com Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir. Metaverse Haberlerimizi web sitemizden, Facebook, Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir