KRİTİK ONCHAIN VERİSİ AÇIKLANDI : SERT DÜŞÜŞ YAKINDA!

Kritik-Onchain-Veri-Sert-Düşüş

Lider kripto para birimi olan Bitcoin bu hafta itibariyle yatay bir trend geçirdi. Bu yataylık ise RSI gibi birçok indikatörün normal seviyelerine gerilemesine ve BTC‘nin yeni yükselişleri için zemin oluşmasını sağladı.

Her ne kadar yeni yükselişler için bir zemin oluşmuş olsa da, bir on-chain analisti olan Kriptolik, son saatlerde Bitcoin‘in sıkıntılı bir süreç yaşayabileceğini aktarıyor.

Başarılı bir sağlayıcı olan CryptoQuant’ın verilerini analiz eden Kriptolik, son saatlerde yüksek CDD verisinin geldiğini paylaştı.

ONCAHIN VERİSİ “CDD” YÜKSEK GELDİ

Uzun vadeli Bitcoin‘lerin hareket ettirildiğini söyleyen türk kripto para fenomeni, şu sözleri aktardı:

“YÜKSEK CDD VERİSİ GELDİ, YANİ UZUN VADELİ BİTCOİN‘LERİ HAREKET ETTİRDİLER. HENÜZ SPOT YADA TÜREV BORSALARA GİRİŞ OLMADI. TAKİP EDİYORUM GİRİŞ OLURSA ANLIK BİLGİLENDİRECEĞİM.”

Her ne kadar uzun vadeli Bitcoin‘ler hareket ettirilmiş olsa da, halen spot veya türev borsalara giriş yapmamış durumda. Bu BTC‘lerin borsaya giriş yapması ise lider kripto para biriminin sert bir düşüş yaşamasına neden olabilir.

Haftalık kapanış yaklaşırken Bitcoin ve altcoinler üzerindeki satıcı baskısını artırmak isteyen ayılar, kripto para sektörünün tekrardan bir çöküş yaşamasına sebebiyet verebilir gibi gözüküyor.

Okurlarımız Bitcoin‘de olası sert düşüşler için 22.800 dolar desteğini takip etmeli. Bu destek bölgesinin kırılması, 20 bin dolara doğru bir yolcuğun başlamasına neden olabilir.

KRİPTO-CDD-VERİSİ
Metaversenfthaber.com Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir. Metaverse Haberlerimizi web sitemizden, Facebook, Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir