McLaren artık metaverse evreninde!

McLaren-Metaverse

McLaren, metaverse’e adım atıyor

McLaren Metaverse kavramının yaygınlaşması ve gelişmesini bir reklam aracı olarak kullanıyor. Daha önce birçok farklı sektör bu alanda yeni çalışmalar yapmışlardı. Bu gelişmelere bir adım da İngiliz lüks otomobil üreticisi McLaren’den geldi. McLaren, web 3.0 çalışmaları için McLaren Spcial Operations (MSO)’ı tanıtımı için metaverse dünyasını seçti. Bildiğiniz gibi daha önce de birçok spor lüks otomobil firmaları Lamborghini ve Ferrari gibi, metaverse ve NFT dünyasında yer almıştı. Son olarak bunların yanına McLaren de kendi web 3.0 bölümünü açarak (McLaren Special Operations(MSO)) metaverse evreninde yerini alıyor.

Şirket, bu konu hakkındaki haberi resmi Twitter hesabı üzerinden duyurdu. Şirket özel yol haritasının yer aldığı web sitesinde müşterilerine sınırlı sayıda olan McLaren NFT’lerine özel erişim sağlayacağını açıkladı.

Ayrıca McLaren, özel üyelere erişim sağlarken, müşterilerine MSO Lab teknoloji merkezinde sanal tur ve MSO Lab ekipleriyle özel davet gibi özel avantajlar ve ödüller verecek. Ek olarak NFT’leri satın alan şanslı kişiler, şirketin tasarım ekibi tarafından oluşturulan ve daha önce kimsenin görmemiş olduğu dijital çizimlere erişim imkânına sahip olacak.

 

Metaversenfthaber.com Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir. Metaverse Haberlerimizi web sitemizden, Facebook, Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir