Selcoin, Bitcoin ve Piyasalar İçin Çarpıcı Yorumlar Yaptı!

Selcoin-Bitcoin-Piyasa

Selcoin, BTC ve küresel piyasalar hakkında konuştu.

Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği Selcion, Türk yatırımcılar için de oldukça popüler. Selcion piyasalar hakkında tahminlerini ve düşüncelerini açıkladı. FED toplantısı öncesinde Youtube kanalı üzerinden 437 bin takipçisine seslenen analist, Bitcoin ve diğer piyasaların yukarı yönde bir grafik çizeceğini belirtmişti. Yükselişin %10’dan fazla olacağını söyleyen Selcoin, ilk başta doğru olsa da şuana baktığımızda tahminlerinde yanıldığı görülmekte.

“Bitcoin Ve Altcoinlerde Yükseliş Beklentimi Koruyorum”!

Bitcoin ve diğer piyasaların sert düşüşler yaşamasına değinen Selcoin, sadece Bitcoin piyasasında değil tüm piyasalarda çok büyük satışların olduğunu söylüyor. Halen Bitcoin ve diğer piyasalar için yükseliş beklentisinin olduğunu söyleyen Selcoin, daha önce yaz aylarının sonuna kadar yükseliş olacağını daha sonra düşüşlerin yaşanacağını söylemişti. FED başkanı Jorome Powell’ın kripto piyasasına büyük ölçüde etki etmiş gibi görünüyor. Bu konuda Selcoin, “Powell’ın açıklamaları her ne kadar olumlu olsa da, fiyatlara yansıması olumsuz oldu” dedi.

Youtube kanalı dışında Twitter üzerinden de açıklamalar yapan Selcoin, uzun vadede tuttuğu altcoinlerin artacağını ve onlar 1-2 yıl daha saklayacağını söyledi.

2023 yılının sonlarına doğru Bitcoin ve diğer piyasalar için boğa tahmininde bulunan Selcoin, bu zamana kadar küçük bir tane yükseliş beklediğini söyledi ve Twitter’da sözlerine şu şekilde devam etti:

Altcoinler için uzun vade için tuttuğum pozisyonlar var ve hep duracak. İnişe çıkışa bakmadan 1-2 yıl ellemem.”

“Kısa-Orta vade için ise, bu dönemlerde pozisyon alıp, boğa trendi sonrası yeniden kâr alıp, yeniden kenara çekilme dönemini konuşacağız. Benim rotam bu.” Açıklamalarında bulundu.

Bitcoin ve Kripto para haberleri için Blockhain Haber sayfamızı takip edin.

Metaversenfthaber.com Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir. Metaverse Haberlerimizi web sitemizden, Facebook, Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir