SHIBA INU MİLYARLARCA YAKIMA DEVAM EDİYOR!

Shiba-inu-Kripto-coin-yakım

Shibburn Twitter hesabı üzerinden elde edilen veriler, Temmuz ayından bu yana 5,3 milyardan fazla SHIBA’in yakıldığını gösteriyor. Son 24 saatte, 135.418.982 SHIB kripto coin’i yakıldığı ve 21 tane işlem yapıldığı bildirildi. Buna ek olarak son yedi gün içerisinde Shibburn, yakılan toplam SHIB miktarının 613.214.213 token olduğunu açıkladı.

5,3 milyardan fazla Shiba Inu yakımı gerçekleşti !

Shiba Inu yakma işlemleriyle, 505 işlemle soğuk cüzdanlara 4.762.745.494 SHIB gönderildiği açıklandı. Temmuz ayından bu yana toplamda 5,3 milyar SHIB yakımı gerçekleştiği açıklandı. Bu rakamlar şu anda daha da artmış olabilir.

Shiba Inu Temmuz’da %13 kazanç elde etti !

Shiba Inu, kripto para piyasasında Temmuz ayını %13,04’lük bir artışla, Şubat ayından bu yana en yüksek artışla kapatmış oldu. 5,3 milyar SHIB çok büyük bir miktar gibi görünüyor olsa da yakılan SHIB sadece 64.000 dolara denk geliyor. Shiba Inu’nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, büyük Shiba Inu yakımının, “gerçek bir topluluk çabası” için gereklilik olduğunu açıkladı. Projenin pek çok düzeyde buna yönelik çalışmalar yaptığı söyleniyor.

Bu yazının hazırlandığı dakikalarda Shiba Inu son 24 saatte %4,35 artış gösterirken 0,0000124 dolardan işlem görüyor.

Metaversenfthaber.com Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir. Metaverse Haberlerimizi web sitemizden, Facebook, Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir