Twitter ilk NFTsini satışa çıkardı

twitter_nft

Twitter’ın kurucusu Jack Dorsey’in ilk tweetini NFT olarak 48 milyon dolara satışa çıkarmıştı ancak bugüne kadarki en yüksek teklif 280 dolar oldu.

Mart 2021’de İran doğumlu kripto para girişimcisi Sina Estavi, 2,9 milyon dolara NFT’leri satın aldı. Estavi, Twitter’da NFT’yi satmak istediğini ve gelirin yarısını hayır kurumlarına bağışlayacağını söyledi.

Upload Image...

Açık artırma en düşük 0,0019 ETH (6 $) ile en yüksek 0,09 ETH (yaklaşık 280 $) arasında değişen yedi teklifle sona erdi.

Estavi, Coinbase‘e bir mesajda “Açık artırma yapıldı, ancak iyi teklifler gelirse kabul edebilirim. Aksi takdirde hiç satamayabilirim” dedi. Estavi’nin teklifi kabul etmesi için iki günü vardır ve ardından teklif sona erer.

Kripto para haberleri için talipte kalın.

Metaversenfthaber.com Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir. Metaverse Haberlerimizi web sitemizden, Facebook, Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir