ÜNLÜ ANALİST’TEN KORKUTAN BITCOIN YORUMU !

ÜNLÜ ANALİST’TEN KORKUTAN BITCOIN YORUMU

Yakından takip edilen bir kripto para analisti, Bitcoin ve hisse senedi piyasaları bir yükseliş momentumu oluşturmak adına mücadele ederken, piyasa değerine göre en büyük kripto para birimi olan Bitcoin ayı sezonunun sona ermesi için biraz daha düşük seviyeleri test etmesi gerektiğini öne sürdü.

DESTEK VE DİRENÇ SEVİYELERİNİ DEĞERLENDİRDİ

Popüler kripto para analisti DonAlt Youtube üzerinden yaptığı açıklamalarında, lider kripto para birimi olan Bitcoin’in mevcut seviyelerde konsolide olmasının mantık olduğunu belirtti. Ancak DonAlt, Bitcoin’in şimdi 18.000 ile 20.000 dolar seviyesi arasında bulunan desteği ihlal ettiğini ve yeni bir düşük döngü kaydedebileceğini öngörüyor. Kıdemli analist açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

15000$ SEVİYELERİNE DÜŞÜŞ GERÇEKLEŞMESİ OLASI !

Popüler kripto para analistinden Bitcoin (BTC) hakkında çarpıcı açıklama! Lider kripto para biriminin fiyatı 15.000 dolara düşebilir!

Bu tür aralıklarda sıklıkla olan durum, 22.000 ile 18.000 ABD doları seviyeleri altına inmeniz ve daha sonra geri dönüp trade yapmanızdır. Bu bana daha olası geliyor… Bence bu aralığın bozulup sonra geri dönülmesinin ardından yükseliş hareketi adına iyi bir şans olabilir. Olası düşüş senaryosunda bu aralığın kırılıp yıkılmayacağı çok uzak bir soru. Çünkü belirtilen seviye kırıldığında 17.000 dolar ile 16.000 dolara hatta kripto para biriminin fiyat 15.000 dolar seviyesine kadar gerileyebilir.

crypto-donalt-youtube
Metaversenfthaber.com Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir. Metaverse Haberlerimizi web sitemizden, Facebook, Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir