Yarım Milyon Shiba Inu (SHIB) Yakıldı! Dogecoin’de Yükseliş Bekleniyor Mu?

metaverse haber

24.04.2022 Metaversenfthaber.com : Kripto para piyasasında zaman zaman düşüş ve yükselişler yaşanmaya devam ederken şaka coin’lerde son durum ne? Bu makalede en büyük şaka para birimi olan Dogecoin ve Shiba Inu‘da son duruma ve güncel seviyelere bakacağız.

287.3 Milyon SHIB Yakıldı

Yakın tarihli bir tweet’te, Shibburn Twitter hesabının ekibi, son 24 saat içinde meydana gelen bir dizi SHIB yakımı yapıldığını bildirdi. Shibburn hesabından yapılan paylaşıma göre toplamda, çeyrek milyardan fazla Shiba Inu yakımı gerçekleşti

Shibburn, son 24 saat içinde toplam 287.321.056 SHIB’in “inferno” cüzdanlarına gönderildiğini ve geri çekilme şansı olmadan kalıcı olarak kilitlendiğini söyleyen verileri paylaştı.

Ayrıca Shibburn web sitesinden gelen verilere göre, ikinci en popüler şaka (meme) para biriminin yanma oranı son 24 saat içinde yüzde 8,309 gibi büyük bir artış gösterdi.

İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla ise popüler şaka para birimi Shiba Inu (SHIB), CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %0.22’lik bir artışla 0.00002428 dolar seviyesinden alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Dogecoin’de Son Durum Ne?

Öte yandan piyasa değeri bakımından en büyük şaka para birimi olan Dogecoin‘e (DOGE) bakıldığında, popüler şaka para birimi son 24 saat içinde %0.26 düşüşle diğer kripto para birimlerinin çoğunu takip etti.

Günlük grafikte DOGE, 0.13 dolar civarındaki bölgeye geri dönerken, bu da hacim düşse bile ayıların baskısının devam ettiğini gösteriyor. Dolayısıyla 0.13 dolar seviyesinde bir kırılma meydana gelmesi durumunda, desteğin 0.1251 dolarda yeniden test edilmesi beklenebilir.

Ayrıca haftalık zaman diliminde fiyat, ne yükseliş ne de düşüş sinyalleri ile geniş kanalın ortasında yer alıyor. Bununla birlikte dogecoin’deki işlem hacmi de en düşük seviyelerde kaldı. Ancak mum 0.120 doların altına sabitlenirse, önümüzdeki hafta daha fazla düşüş görme olasılığı yüksek.

Lider şaka para birimi Dogecoin (DOGE), CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %0.26’lık düşüşle 0.1344 dolar seviyesinden alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Dogecoin hakkındaki güncel haberlerimiz için Kripto Haber sayfamızı takip edin.

Metaversenfthaber.com Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir. Metaverse Haberlerimizi web sitemizden, Facebook, Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir